Jdi na obsah Jdi na menu

Co nabízíme

 

 

Pravidelné lekce pro dospělé -- 17 - senior

   Tréninky probíhají v naší tělocvičně ( viz. KONTAKT ) a jedna lekce trvá hodinu a půl. Po většinu času se pracuje v páru či skupině. Každý cvičenec má možnost využití ochranných prostředků ( chránič hlavy, hrudníku, nohou i rukou ). Součástí lekce není pouze sebeobrana, ale i rozcvička, lehká fyzická kondice, dechové cvičení.

dos1.jpg

Semináře

   Nepravidelně ( několikrát do roka ) pořádáme specializované víkendové semináře pro širokou veřejnost i naše cvičence. Semináře trvají většinou 5 - 6 hodin a intenzivně se zde procvičují různá témata - v minulosti proběhly semináře:

... Sebeobrana pro ženy, Teleskopický obušek, Profesní obrana ( profesní sebeobrana, teleskop, pouta, střelná zbraň ), Sebeobrana pro záchranáře a zdravotníky, Střelecký den, apod.

   Semináře vedou akreditovaní instruktoři sebeobrany a instruktoři profesní přípravy MP s dlouholetou praxí v ozbrojených složkách i bojovém umění ( viz. INSTRUKTOŘI ), společně s asistenty trenérů, kteří se připravují na posty akreditovaných instruktorů Self defence team DK

Pro více informací k připravovaným seminářům přejděte do sekce PŘIPRAVUJEME .

sem2.jpg

Program pro ozbrojené složky

   V našem oddíle cvičí rovněž členové ozbrojených složek ( MP, Armáda ČR, PČR ) nebo členové bezpečnostních agentur a proto nechybí ani nabídka pro ozbrojené složky, kde je kladen větší důraz na profesní techniky:

... zajištění pachatele, poutací techniky, výcvik teleskopického obušku ( systém ASP ), použití zásahové deky a další. Více ZDE

pcr1.jpg    ​

Projekt - Safety for rescuers (bezpečnost pro záchranáře)

   Staráme se i o bezpečnost našich záchranářů a zdravotnického personálu. Instruktoři školí zdravotnický personál v širším slova smyslu:

   komunikace s agresorem, jak se pohybovat v případě zraněného agresora, jak používat běžně při sobě nosící předměty k sebeobraně, zásahová deka a nezbytné je vysvětlení mantinelů Nutné obrany a Krajní nouze. Toto vše si záchranáři mohou vyzkoušet i v navození stresové situace za použití celotělových obleků, které instruktoři k výcviku používají.

pcr4.jpg   

Rekvalifikační kurzy - Instruktor sebeobrany 

   Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nám udělilo akreditaci pro rekvalifikaci v oboru - Instruktor sebeobrany -  Tento kurz je určen lidem, kteří chtějí dále předávat znalosti sebeobrany v rámci své profese ( viz. VZDĚLÁNÍ )   

msmt.jpg

 

 

Pravidelné tréninky dětského / mládežnického soutěžního oddílu Škorpioni -- 7 - 17 let

více na -- ŠKORPIONI