Jdi na obsah Jdi na menu

ŠKORPIONI

 

- soutěžní oddíl sebeobrany pro děti a mládež (7-17 let)

 

... soutěžní oddíl je rozdělen do dvou kategorií podle Stupně Technické Vyspělosti (STV) -         

ŠKORPIONI PŘÍPRAVKA  a  ŠKORPIONI POKROČILÍ.  Obě kategorie jsou věkově smíšené a základním kamenem je týmová práce - tzn, že neselektujeme věk, jelikož chceme děti a mládež spojit v jeden tým.

- KDE JEDNOTLIVEC KONČÍ, NÁŠ TÝM ZAČÍNÁ -

Self  defence  team  DK

 

Další dělení je:

    SOUTĚŽNÍ ODDÍL - zde se Škorpioni připravují na kontaktní turnaje, kterých se účastníme 2x ročně. Zajímavé na těchto turnajích je, že jsou bez rozdílu stylu a setkávají se zde bojovníci Karate, Taekwon-do, Kick-box, naše sebeobrana nebo třeba Kung-fu. 

    DEMO Team - toto je ukázkový tým, který je výběrem z celého oddílu Self defence team DK a vystupují v něm děti, mládež i dospělí. Demo Team prezentuje náš oddíl na akcích typu - benefiční a charitativní akce, dětské dny a další významné akce. Podmínkou působení v DEMO Team-u není být nejlepší, ale nejsnaživější. Pro každého člena DEMO Team-u, má být členství něčím výjimečným. Z důvodu motivace se tento tým skládá pouze na jednu sezónu. 

f-demo.jpg

    CAMP SDTDK - pro dětský oddíl Škorpionů pořádáme pravidelně v období letních prázdninCAMP SDT, kde se děti i mládež učí pracovat týmově v přírodě a zdokonalují svoji fyzickou kondici i technickou vyspělost v sebeobraně. Součástí tohoto soustředění je i zvládání první pomoci nebo adrenalinové dovednosti jako je slaňování ap. Motivací všem je závěrečné přezkoušení na vyšší STV - Stupeň Technické Vyspělosti a vyhlášení nejlepšího účastníka, kterého volí nejen instruktoři, ale i sami Škorpioni v tajném hlasování a ten si odváží pohár.

 

slanov.jpg 

 

SOUTĚŽNÍ ODDÍL

ŠKORPIONI - Self defence team DK

Dvůr Králové nad Labem

spolecna-pokrocili.jpgdscf5504-2.jpg